Oferta pracy

Specjalista ds. badania jakości usług bankowych

OEX Cursor S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie ankiet telefonicznych

  • badanie satysfakcji klientów banku

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami

  • dbanie o dobry wizerunek banku

  • przygotowywanie raportów na potrzeby przełożonych

Nasze wymagania

  • pozytywne nastawienie do kontaktu telefonicznego z Klientem

  • wykształcenie min. średnie

  • zaangażowanie w wykonywane zadania

  • znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)

  • dostosowanie do pracy w różnych godzinach

  • doświadczenie w call center lub obsłudze klienta (mile widziane)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • komfortowe warunki pracy

  • szkolenia doskonalące umiejętności profesjonalnej obsługi klienta

  • pracę w międzynarodowym banku

  • możliwość skorzystania z benefitów firmowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • szkolenia

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi.

Kompleksowo obsługujemy wszystkie procesy wsparcia sprzedaży niezależnie od ich skali i rozłożenia w czasie. Rozwijamy się i ciągle ulepszamy nasz sposób działania. Dzięki nowoczesnej technologii nieustannie podnosimy poziom świadczonych usług.

Naszą główną siłą są ludzie. To dzięki sumiennym i dobrze wyszkolonym pracownikom jesteśmy w stanie działać szybko i sprawnie, niezależnie od poziomu złożoności zlecenia.

Przewiń do profilu firmy