Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. badawczych

Certbud Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • analiza konstrukcji drzwi, okien i bram
  • weryfikacja konstrukcji drzwi, okien i bram na podstawie dokumentacji technicznej oraz rysunków technicznych
  • przygotowywanie raportu klasyfikacyjnego na podstawie analizy konstrukcji, rysunków technicznych, raportów z badań, dokumentacji technicznej oraz norm wyrobu
  • przeprowadzanie poboru próbki do badań u klienta
  • wykonywanie i nadzorowanie badań w laboratorium
  • przygotowywanie raportów z badań

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programu graficznego typu SOLIDWORKS
  • mile widziana bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet szkoleń wdrażających do pracy
  • praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • wsparcie doświadczonej kadry inżynierskiej
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • dopłata do karty MultiSport
  • dofinansowanie do studiów oraz szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

O nas

Jesteśmy jednostką certyfikującą wyroby budowlane z wieloletnim doświadczeniem.

Prowadzimy ocenę i weryfikację stałości właściwości użytkowych wyrobów budowlanych oraz zakładowej kontroli produkcji.

Działamy w systemie krajowym oraz europejskim w oparciu o wymagania norm polskich, europejskich oraz krajowych i europejskich ocen technicznych.

Świadczymy szeroki zakres usług z dziedziny badań ogniowych, mechanicznych oraz fizycznych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się laboratorium badawczym, którego praca opiera się na wiedzy i doświadczeniu wykwalifikowanego zespołu.

Laboratoria Badawcze i Wzorujące:

ul. Bukowiecka 92 lok. 178

03-893 Warszawa (Targówek Fabryczny)

W połowie przyszłego roku planowana jest zmiana siedziby 15 km od granicy Warszawy.

Nowa lokalizacja będzie w Ostrowie, powiat Otwocki (przy trasie S17 kierunek Lublin).

Specjalista ds. badawczych, Warszawa