Młodszy Specjalista ds. Bancassurance

  • Warszawa, mazowieckie
  • Al. Jerozolimskie 162, 02-236 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-02
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2019-09-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

    Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Dziale Bancassurance i Alternatywnych Kanałów Dystrybucji na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    • Bieżąca obsługa portfela ubezpieczeń bancassurance, w tym m.in:
      • utrzymywanie kontaktu z aktualnymi partnerami biznesowymi
      • rozliczanie produkcji ubezpieczeniowej realizowanej przez partnerów biznesowych
      • obsługa zapytań ubezpieczeniowych
    • Przygotowywanie ofert produktowych oraz umów o współpracę dla nowych partnerów biznesowych
    • Udział w tworzeniu warunków ubezpieczenia, dokumentów obsługowych dla nowych produktów ubezpieczeniowych
    • Analiza rynku bancassurance i alternatywnych kanałów dystrybucji

    Co oferujemy?

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30 – 9:00)
    • Zdobycie doświadczenia zawodowego w renomowanym towarzystwie ubezpieczeniowym

    Czego oczekujemy?

    • Wykształcenia wyższego
    • Minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze obsługi ubezpieczeń na życie - mile widziane w obszarze bancassurance
    • Mile widziane doświadczenie w procesie tworzenia produktu ubezpieczeniowego (ogólnych warunków ubezpieczenia, umów agencyjnych, dokumentów obsługowych)
    • Znajomości polskiego rynku bancassurance
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy pod presją czasu
    • Samodzielności, inicjatywy, dokładności, terminowości
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych.