Oferta pracy

Nest Bank S.A.

Specjalista ds. Bankowości Elektronicznej

Nest Bank S.A.O firmie

Bernarda Chrzanowskiego 11

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie zmian systemowych w zakresie bankowości elektronicznej,

  • udział w projektach informatycznych w obszarze bankowości elektronicznej,

  • analiza danych oraz koordynowanie raportowania,

  • zapewnienie odpowiedniej jakości obsługi zgłoszeń reklamacyjnych,

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie rozliczeń, raportowania oraz integracji,

  • odpowiedzialność za budowę i prowadzenie platformy zrzeszającej klientów Nest Banku,

  • prowadzenie dialogu z klientami w Google Play, AppStore oraz na nowej platformie banku zrzeszającej klientów,

  • udział w testach funkcjonalności bankowości elektronicznej.

Nasze wymagania

  • sumienność, a także dobra organizacja pracy oraz umiejętność priorytetyzacji zadań,

  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz syntezy danych,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel oraz MS PowerPoint,

  • dobre rozeznanie w świecie nowych technologii,

  • znajomość metodologii prowadzenia projektów,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość SQL

To oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku w bardzo dobrej atmosferze z doświadczonym zespołem,

  • wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji,

  • pracę w jednym z najbardziej rozwojowych obszarów banku,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, karta sportowa, opieka medyczna),

  • możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach i wielu innowacyjnych projektach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje