Oferta pracy

Specjalista ds. Baz Danych/BI

Dr.Max PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

Dr.Max Polska

Krzemieniecka 60a

Wrocław

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie nasi pracownicy - najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Do naszego Zespołu IT poszukujemy osoby, która odpowiedzialna będzie za tworzenie, wdrażanie i zarządzanie elementami analityki biznesowej. Jeśli dobrze się czujesz z pracą w międzynarodowym towarzystwie, a Twój angielski pozwala na swobodną komunikację złóż swoją aplikację poprzez formularz!

Obowiązki:

  • Współpraca międzynarodowa przy tworzeniu nowych narzędzi do analityki biznesowej, raportowania i analizowania danych;
  • zarządzanie implementacją złożonych i/lub krytycznych projektów Business Intelligence;
  • walidacja danych;
  • rozwój i dokumentacja wymagań jakościowych, zasad Biznesowych i definicji związanych z danymi;
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacja związaną z platformą do raportowania;
  • tworzenie i wsparcie dla użytkowników oraz członków zespołu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu dashboardów i raportów w MS Power BI i/lub Oracle BI;
  • Chęć do nauki nowych technologii i technik modelowania danych;
  • Umiejętność samodzielnej pracy w zmiennych warunkach;
  • Znajomość logicznych i fizycznych koncepcji modelowania danych (Inmon, Kimball, Data Vault);
  • Biegłość w wykorzystaniu zapytań SQL lub innych językach (MDX, DAX, Python) do systemów bazodanowych (Oracle DB/ MS SQL);
  • Zaawansowane rozumienie zagadnień związanych z integracją danych (walidacja i czyszczenie), znajomość złożonych danych i struktur;
  • Bardzo dobra znajomość cyklu rozwoju Projektu BI;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację– warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i awansu w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze;
  • Stacjonarną oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • A także:
  • Prywatna opieka lekarska zorganizowana wg indywidualnych
  • Stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne
  • Dodatkowe świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń
  • Karta Multisport dzięki której setki dyscyplin sportowych będą na wyciągnięcie ręki
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia dzięki pakietom grupowym
  • Wspieranie inicjatyw pracowników (biegi firmowe, akcje charytatywne, wolontariaty)
Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku ,,Aplikuj,,.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy