Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. baz danych i języka SQL

YOSI.PLO firmie

YOSI.PL

Jana Woronicza 7A

Kraków

Firma IT świadcząca usługi w zakresie: wdrożeń systemów ERP, tworzenia własnego oprogramowania, doradztwa oraz zarządzania projektami, poszukuje kandydata na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces wdrożeniowy systemu informatycznego u Klienta oraz wsparcie serwisowe i merytoryczne z wykorzystaniem kanałów elektronicznych. Firma posiada biura w Krakowie i Rzeszowie.

Zakres obowiązków:

  • wdrożenia systemów oraz ich konfiguracja z wykorzystaniem łączy teleinformatycznych
  • programowanie w języku SQL
  • wsparcie serwisowe rozwiązań wdrożonych u Klientów
  • telefoniczne konsultacje z Klientami dotyczące obsługi aplikacji
  • przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników wdrażanych systemów
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • dbałość o wysoką jakość usług i dobry wizerunek firmy

Nasze oczekiwania:

  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość SQL i baz danych
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • znajomość metodologii zarządzania projektami
  • doświadczenie w pracy z SQL i relacyjnymi bazami danych

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • praca w naszym biurze wykonywana  z wykorzystaniem kanałów elektronicznych
  • możliwość rozwoju osobistego
  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
  • pełny etat
  • umowę o pracę
  • karta multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne