Oferta pracy

Specjalista ds. baz danych i raportowania

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

plac Ireneusza Gugulskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zapytań do baz danych

  • Analiza i raportowanie na podstawie wielu źródeł informacji

  • Utrzymanie poziomu jakościowego baz danych

  • Dbanie o kompletność baz danych

  • Tworzenie i rozwój raportów w kontakcie z biznesem

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka SQL oraz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Doświadczenie w pracy z danymi

  • Umiejętność tworzenia oraz znajomość wskaźników efektywności marketingowo - sprzedażowej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Doświadczenie w budowaniu Hurtowni Danych

  • Doświadczenie w integracji danych

  • Doświadczenie z MS Access

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy

  • Jasno zdefiniowane cele

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie wdrożeniowym

  • Pełen zestaw benefitów po pierwszym miesiącu (karta Multisport oraz możliwość przystąpienia do programu Multilife)

  • Możliwość skorzystania z długoterminowego najmu auta na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • brak dress code’u

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy