Specjalista ds. Baz Danych (m/w)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-29
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2017-09-28)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Działać niezależnie i odnieść sukces – to podstawowa zasada MARKANT, największej organizacji reprezentującej samodzielne przedsiębiorstwa handlu detalicznego i hurtowego w Europie. Od ponad 60 lat wspieramy niezależność stowarzyszonych partnerów oferując im wysokiej jakości usługi. Z zaangażowaniem, wiedzą i w poszukiwaniu nowych wyzwań, ponad 700 naszych pracowników pracuje na rzecz międzynarodowego rozwoju i sukcesu MARKANT.

Jeżeli szukasz ciekawych zadań, możliwości poznania nowych technologii i zdobycia doświadczenia w rozwijającym się zespole - zgłoś się już dziś!

Do MARKANT Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie szukamy w wymiarze pełnego etatu:

Obowiązki:

Na stanowisku Specjalisty ds. Baz Danych będziesz odpowiedzialny/ -a za wsparcie wdrożenia i rozwój nowej usługi w naszym portfolio: bazy danych medialnych (Mediabase). W szczególności zaś za:

  • współtworzenie, pozyskiwanie i udostępnianie zasobów medialnych na internetowej platformie B2B/ B2C MARKANT
  • współpracę z partnerami handlowymi MARKANT w zakresie wdrażania rozwiązań
    w ich przedsiębiorstwach
  • współpracę w ramach projektów z naszymi partnerami handlowymi i dostawcami usług
  • współpracę z naszą centralą w Niemczech w zakresie kontroli jakości danych
  • współpracę z Działem Handlowym w zakresie aktywnej sprzedaży usług
  • optymalizację procesów i wsparcie rozwoju systemów wewnątrz firmy

Jesteś osobą komunikatywną i sprawia Ci przyjemność praca w zespole? W takim razie jest to oferta właśnie dla Ciebie!

Twój profil:
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie B2
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych/ zasobów medialnych
  • Doświadczenie w pracy z katalogami Danych Podstawowych/produktowych oraz znajomość tematyki GDSN będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych (MS Office – Word/ Excel)
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Obowiązkowość i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Pasujesz do naszego zespołu jeżeli:
  • Szukasz możliwości osobistego i zawodowego rozwoju w firmie działającej na międzynarodowych rynkach
  • Chcesz dołączyć do grupy zmotywowanych pracowników dbających o wysoką jakość wykonywanych zadań

Zainteresowana/y?:

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji oraz, w razie wyrażenia zgody, także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, jest
MARKANT POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje dokumenty aplikacyjne pozostały w bazie MARKANT POLSKA sp. z o.o., w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

Wyrażam dla MARKANT POLSKA Sp. z o.o. zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:
Pan Maciej Byliniak
MARKANT Polska Sp. z o.o.
Ul. Puławska 2
02-566 Warszawa
Tel. +48 22 43 43 217
www.markant.com

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się