Ta oferta pracy jest nieaktualna od 309 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. baz danych urządzeń pomiarowych

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Minol ZENNER Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła.
    Specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie.

    Do naszego działu serwisu / administracji urządzeń pomiarowych poszukujemy:

    Specjalisty ds. baz danych urządzeń pomiarowych

    Opis stanowiska:

    • administrowanie danymi dotyczącymi wodomierzy i podzielników ciepła w naszych bazach danych,
    • wprowadzanie danych dotyczących instalowanych liczników do programów rozliczeniowych,
    • aktualizacja bazy danych budynków i lokatorów oraz bazy danych urządzeń pomiarowych,
    • prowadzenie ustaleń ze współpracownikami z innych działów.

    Oczekiwania:

    • ukończone studia wyższe,
    • dobra znajomość języka niemieckiego,
    • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
    • dobra organizacja pracy, dokładność,
    • znajomość środowiska Windows i MS Office,
    • zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • umowę o pracę na czas nieokreślony,
    • stabilne zatrudnienie w przedsiębiorstwie z 60-letnią tradycją,
    • pakiet socjalny,
    • udział w szkoleniach, bezpłatne, regularne kursy doskonalące znajomość języka niemieckiego,
    • możliwość posługiwania się językiem niemieckim w praktyce,
    • samodzielną pracę w przyjaznej atmosferze,
    • nowoczesne stanowisko pracy w nowo oddanym obiekcie biurowym,
    • elastyczne godziny pracy (początek pracy między 7:00 a 9:00),
    • regularny czas pracy od poniedziałku do piątku.

    CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać za pomocą :

    Minol
    ZENNER Sp. z o.o. Łódź, ul. Limanowskiego 179

    www.minol.pl  lub www.minol-zenner.pl

    Dodatkowo prosimy o załączenie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”