Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. baz danych

NDLS Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, implementację oraz utrzymanie procesów ETL;
  • zarządzanie jakością i spójnością danych;
  • współpraca z klientami zewnętrznymi;
  • monitorowanie oraz nadzór nad wydajnością baz danych oraz systemów z nich korzystających w obszarze Hurtowni Danych;
  • nadzorowanie systemów informatycznych pod kątem ich prawidłowego działania;
  • zarządzaniem realizacją celów biznesowych w obszarze zarządzania danymi i mapowania danych;
  • rozwój dotychczasowych systemów Hurtowni Danych oraz realizację projektów w tych obszarach;
  • techniczne wsparcie mechanizmów bazodanowych;
  • tworzenie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza i doświadczenie w projektowaniu i implementacji rozwiązań ETL;
  • praktycznej znajomości zagadnień związanych z relacyjnymi i wielowymiarowymi bazami danych, Data Martami oraz Hurtowniami Danych
  • doświadczenie w przygotowaniu Hurtowni danych, dobra znajomość języka SQL
  • dobrze rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność modelowania danych,
  • język angielski w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną,
  • zdolności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów;
  • umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie B2B i rozwój zawodowy
  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • szkolenia i treningi
  • długoterminowe i interesujące projekty
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami;
  • interesujące wyzwania zawodowe;
  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków;
  • profesjonalne oraz przyjazne środowisko pracy;
  • spotkania integracyjne
  • współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje

NewDataLabS to dynamicznie rozwijająca się firma na polskim rynku z siedzibą we Wrocławiu. Zajmujemy się wiodącymi na świecie technologiami Business Intelligence. Obecnie rozwijamy nasz zespół programistów ETL. Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci się rozwijać oraz zdobywać doświadczenie to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Specjalista ds. baz danych, Warszawa