Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Bazy Sprzętu - Inżynier Serwisu

TERGON Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

TERGON Sp. z o.o. Sp. K.

Ryżowa 89

Opacz-Kolonia (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie bazą sprzętową firmy, to jest zapewnienie serwisu i remontów urządzeń (między innymi: koparki, kotwiarki, palownice, mieszalniki, samochody, osprzęt wiertniczy)

  • obsługa administracyjna wykonywanych prac serwisowych

  • analiza dokumentów formalnych związanych z realizacją prac serwisowych

  • zapewnienie odpowiedniej logistyki sprzętu oraz dostępności części zamiennych

  • zarządzanie kosztami funkcjonowania bazy i obciążeń sprzętowych

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość sprzętu budowlanego i branży budowlanej

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • biegła znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office

  • wysokie umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • znajomość programów magazynowych

To oferujemy

  • nietuzinkową branżę, której niestraszne są wirusy

  • samodzielne stanowisko

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę na czas nieokreślony

  • laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy