Specjalista ds. bazy wiedzy medycznej

Diagnostyka S.A.

Profesora Michała Życzkowskiego 16

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie artykułów i informacji popularyzujących wiedzę o badaniach laboratoryjnych

  • przygotowywanie opisów badań laboratoryjnych dla pacjentów i lekarzy

  • współpraca z działem marketingu w opracowywaniu ulotek, folderów oraz treści na stronę internetową

  • współtworzenie bazy wiedzy medycznej dla klientów Diagnostyki

  • tłumaczenie materiałów naukowych w języku angielskim

  • udział w konferencjach, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych – zarówno jako uczestnik jak i wykładowca

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe medyczne

  • umiejętność prezentacji danych na piśmie, „lekkiego pióra”

  • umiejętność pozyskiwania zaawansowanych informacji naukowych oraz korzystania z baz danych np. HGMD, PubMed, NCBI

  • znajomość obszaru diagnostyki laboratoryjnej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie niezbędnym do zrozumienia i tłumaczenia treści naukowych

  • doświadczenie w wystąpieniach publicznych, w prowadzeniu prezentacji i szkoleń

  • biegła obsługa komputera w zakresie MS Office

  • mile widziana osoba z doktoratem w dziedzinie nauk medycznych lub pokrewnych

  • duża samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat lub umowę zlecenie

  • ciekawe zajęcie polegające na popularyzowaniu wiedzy o badaniach laboratoryjnych

  • możliwość zdobycia nowej wiedzy w specjalistycznych laboratoriach, współpracę z działem medycznym oraz działem marketingu

  • możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych posiadająca najbogatszy wybór badań laboratoryjnych. Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w możliwie najkrótszym czasie. Obsługujemy miliony pacjentów rocznie oraz współpracujemy z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.

Przewiń do profilu firmy