Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BDO i wagi

Ekopartner Recykling Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona 3
    Lubin, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Ekopartner Recykling Sp. z o.o.

Zielona 3

Lubin

Spółka EkoPartner Recykling powstała w 2010 roku w Lubinie.

Zakład mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów, był budowany od podstaw przy wykorzystaniu własnych środków finansowych. Poprzez odpowiednie zagospodarowanie terenu, zakupienie niezbędnego sprzętu, maszyn, urządzeń, linii technologicznych oraz  uzyskanie pozwoleń i decyzji administracyjnych spółka w czerwcu 2012 roku uzyskała status Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych dla Regionu Północnego (obecnie Instalacja Komunalna).

EkoPartner Recykling prowadzi działalność z zakresu przetwarzania odpadów.

  W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie rejestracji odpadów dostarczanych i wywożonych w bazie BDO (internetowa baza danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami) wraz z dokonywaniem zmian i aktualizacji.
  • Nadzór i bieżąca kontrola nad poprawnością wprowadzanych danych do systemu wagowego oraz rejestru BDO.
  • Tworzenie raportów dotyczących przyjętych i wydanych odpadów na podstawie danych z modułu wagowego.
  • Prowadzenie ewidencji odpadów w systemie BDO.
  • Weryfikacje danych wprowadzonych do BDO przez odbiorców odpadów.
  • Wydawanie kwitów wagowych.
  • Zgłaszanie do przełożonego wszelkich zauważonych nieprawidłowości działania jak i zawartych danych w systemie BDO.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży związanej z gospodarką odpadami
  • Umiejętność obsługi elektronicznej Bazy Danych Odpadów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
  • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie.
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • pełny wymiar czasu pracy

Ogłoszenie archiwalne