Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BDO

Partner Sp. z o.o. Sp. K

aleja Jana Pawła II 80

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji odpadów w systemie BDO.

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej ochrony środowiska oraz sporządzanie sprawozdań.

  • Kontakt z klientami i spedycjami w sprawie wystawiania i zatwierdzania BDO

  • Pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/pozwoleń/zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska.

  • Monitorowanie zmian w przepisach

  • Weryfikacja poprawności dokumentacji przyjęcia i wydania odpadów

Nasze wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

  • Dobra znajomość pracy z komputerem i systemami informatycznymi, w szczególności Pakietu Office (Word, Excel).

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki związane z ochroną środowiska).

  • Samodzielność, systematyczność, skrupulatność.

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dobrą atmosferę w pracy i możliwość uczenia się od innych

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO.

PARTNER Sp. z o.o. Sp. k. od 12 lat działa na warszawskim rynku w dziedzinie odbioru i zagospodarowania odpadów. Wszelkie nasze działania są zgodne z obowiązującymi aktami prawnymi dotyczącymi ochrony środowiska, mi. in. ustawa o odpadach, ustawa o utrzymaniu czystość i porządku w gminach. Posiadamy zezwolenia na transport, odbiór oraz zbieranie odpadów komunalnych na terenie całej Warszawy oraz gmin ościennych. Posiadamy wszelki sprzęt potrzebny do realizacji naszej misji.

Do końca roku miejsce pracy zlokalizowane jest przy ulicy Płytowej (Dz. Białołęka).

Przewiń do profilu firmy