Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2016-12-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kiloutou Polska Sp. z o.o. sieć wypożyczalni sprzętu budowlanego należąca do grupy Kiloutou francuskiego lidera w zakresie wynajmu sprzętu zaliczająca się do najlepszych w swojej branży.

Na rynku polskim obecna od 2013 r.

KILOUTOU poszukuje pracownika do Centrali w Łodzi na stanowisko:

Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy
Miejsce pracy: Łódź

Zadanie kluczowe:

  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp,
  • Sporządzanie okresowych analiz stanu bhp i p.poż.,
  • Udział w opracowywaniu planów, modernizacji, zarządzeń wewnętrznych, regulaminów i instrukcji ogólnych w zakresie bhp i ppoż.,
  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy,
  • Szkolenie wstępne nowo zatrudnionych pracowników,
  • Powadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy,
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą,
  • Sporządzanie sprawozdawczości do GUS.

Zadania uzupełniające:

  • Kontrola stanu zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Wymagania kwalifikacyjne i kompetencyjne wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub o specjalności w zakresie bhp albo studia podyplomowe w zakresie bhp,
  • Co najmniej 3 lata udokumentowanego stażu pracy w służbie bhp,
  • Aktualne uprawnienia do prowadzenia spraw ochrony przeciwpożarowej,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office, Internet, poczta elektroniczna),
  • Samodzielność, obowiązkowość, wysoka kultura osobista, łatwość komunikowania się i przekazywania informacji.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień z zakresu ochrony środowiska.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, który możemy wykorzystać na dofinansowanie karty Multisport, wydarzeń kulturowych, sportowych oraz Świąt Bożego Narodzenia
  • Pracę w zgranym i nietuzinkowym zespole młodych profesjonalistów
  • Doświadczenie w aktualnie odbywającej się fuzji firm i powstawaniu nowych struktur
  • Duże nastawienie na rekrutacje wewnętrzne
  • Szkolenia zewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
i Listu Motywacyjnego klikając w przycisk:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się