Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Jakości Danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-18
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2018-01-17)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PKO Ubezpieczenia poszukuje doświadczonych kandydatów
do pracy na samodzielnym stanowisku:

Specjalista ds. Bezpieczeństwa
i Jakości Danych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: Q/12/2017

Podstawowe zadania:

  • realizacja zadań Inspektora Ochrony Danych Osobowych określonych w RODO,
  • monitorowanie przestrzegania wymogów w zakresie ochrony i zapewnienia jakości danych,
  • opracowywanie i aktualizowanie regulacji wewnętrznych dotyczących danych osobowych i jakości danych,
  • zapewnienie odpowiedniej świadomości odnośnie standardów w zakresie bezpieczeństwa i jakości danych,
  • prowadzenie wymaganych przepisami prawa rejestrów zbiorów danych i odpowiednich zgłoszeń do UODO,
  • opiniowanie umów, produktów i procesów pod kątem bezpieczeństwa i jakości danych,
  • obsługa incydentów w zakresie przetwarzania danych osobowych i jakości danych.

Wymagane kwalifikacje:

  • co najmniej 3-letnie zawodowe w obszarach IT, projektów, architektury biznesowej lub innych mających częsty kontakt z przetwarzaniem danych, w szczególności osobowych,
  • wykonywanie obowiązków w zakresie jakości danych w instytucjach finansowych lub innych instytucjach przetwarzających na masową skalę dane osobowe lub finansowe,
  • pełnienie funkcji ABI lub praca w zespole zajmującym się ochroną danych osobowych,
  • praktyczne umiejętności w zakresie zapewnienia właściwej jakości danych,
  • wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub prawnicze,
  • umiejętność efektywnej współpracy z innymi jednostkami w sytuacji braku nadrzędności służbowej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji finansowej.

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenia na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, system kafeteryjny),
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy zapewniające rozwój zawodowy,
  • pracę w siedzibie Spółki w centrum Warszawy.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy kierować za pomocą przycisku

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oświadczam, że zostałem poinformowany iż administratorem danych osobowych dobrowolnie udostępnionych przeze mnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 52, PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 52 oraz PKO Bank Polski z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 15. Poinformowano mnie o prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Poinformowano mnie, że dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.