Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 20.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opisopisopis
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji związanej z bezpieczeństwem organizacji, w tym dotyczącej Ochrony Danych Osobowych,
    • prowadzenie szkoleń i kampanii informacyjnych dotyczących bezpieczeństwa wewnątrz organizacji,
    • analizę ryzyka w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem,
    • opracowywanie raportów z realizowanych zadań,
    • analizę umów pod kątem bezpieczeństwa przetwarzania danych (we współpracy z wewnętrznym działem prawnym),
    • analizę zagrożeń (we współpracy m.in. z wewnętrznym działem IT),
    • reagowanie na incydenty w zakresie bezpieczeństwa i wyjaśnianie ich przyczyn,
    • opracowanie i realizowanie celów wynikających ze strategii bezpieczeństwa firmy i przyjętych polityk,
    • współpracę z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie prewencji i minimalizacji ryzyka.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • min. rocznego doświadczenia zawodowego w obszarze bezpieczeństwa,
    • doświadczenia w zakresie szacowania ryzyka w ramach ochrony informacji i ciągłości działania organizacji,
    • znajomości zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych w ramach RODO,
    • umiejętności czytania ze zrozumieniem aktów prawnych,
    • chęci do rozwijania i uaktualniania wiedzy z zakresu najnowszych technologii informatycznych,
    • chęci do pracy z dokumentacją papierową i elektroniczną,
    • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
    • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną,
    • znajomość systemów GRC.

    Oferujemy:

    • Szkolenia i kursy językowe
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Integracje
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Karty sportowe
    • Kasę zapomogową
    • Wczasy pod gruszą
    • Sekcje zainteresowań
    • Sekcje sportowe
    • Parking dla rowerów
    • Dofinansowania do posiłków
    • Świeże owoce i jogurty
    • i o wiele więcej
    Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pomocą Aplikuj.

    W tytule wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska.