Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

  • Piła, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-05-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Piła

    Główne zadania:

    • nadzorowanie i udział w pracach zespołu ds. bezpieczeństwa w celu terminowej realizacji przydzielonych zadań, zachowania właściwej organizacji pracy oraz osiągania zamierzonych celów i efektów pracy,
    • opracowanie i realizowanie celów wynikających z strategii bezpieczeństwa,
    • prowadzenie szkoleń i kampanii informacyjnych dotyczących bezpieczeństwa informacji,
    • nadzór nad testami planów ciągłości działania i planów kryzysowych, militaryzacją spółki,
    • współpraca z obszarem IT w zakresie bezpieczeństwa informatycznego,
    • zarządzanie i raportowanie incydentami z zakresu bezpieczeństwa,
    • nadzór nad regulacjami z obszaru bezpieczeństwa.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • 1-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze bezpieczeństwa informacji,
    • znajomość normy ISO/IEC 27001,
    • doświadczenie z zakresu szacowania ryzyka w ramach bezpieczeństwa informacji,
    • doświadczenie z zakresu opracowywania i wdrożenia dokumentacji systemowej,
    • doświadczenie z zakresu ochrony danych osobowych, w tym znajomość RODO,
    • dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i zarządcze,
    • umiejętność efektywnego analizowania i rozwiązywania problemów,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w formie ustnej i pisemnej mile widziana.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pakiet opieki medycznej oraz szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z własnoręcznym podpisem
    (najchętniej skan w formacie PDF) za pomocą przycisku Aplikuj najpóźniej do dnia 22.06.2018 roku.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.