Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

MM Brown Sp. z o.o. - właściciel marki ChocolissimoO firmie

  • Ostrowska 582, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MM Brown Sp. z o.o. - właściciel marki Chocolissimo

Ostrowska 582

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Postępowanie zgodnie z zasadami Systemu Jakości oraz wymogami ISO

  • Zarządzanie ochroną danych osobowych (IOD)

  • Analiza ryzyka i monitorowanie stanu bezpieczeństwa informacji w organizacji

  • Prowadzenie dokumentacji IT (baza wiedzy), RODO oraz ISO w zakresie normy 27001 oraz czynności z niej wynikających

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych dla nowych i obecnych pracowników

  • Kontrola przestrzegania przepisów związanych z ochroną danych osobowych oraz polityk wewnętrznych

  • Obsługa systemu monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu i systemu alarmowego

  • Zarządzanie oprogramowaniem i sprzętem zapewniającym bezpieczeństwo teleinformatyczne oraz kontrola bezpieczeństwa teleinformatycznego

  • Zabezpieczenie i monitoring systemów teleinformatycznych

  • Prowadzenie zleconych projektów z zakresu ICT

  • Wsparcie dla użytkowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane z obszaru IT)

  • Staż pracy na stanowisku IT minimum 3 lata.

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel na poziomie min. średnio-zaawansowanym

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego

  • Terminowość i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań

Mile widziane

  • Ukończone kursy w zakresie ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa teleinformatycznego, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę, w miłej atmosferze, w kameralnym, międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów

  • Program profesjonalnych szkoleń i wdrożenie

  • Atrakcyjny rabat pracowniczy na produkty Chocolissimo

  • Mieszany tryb pracy (możliwość pracy zdalnej min. 1 dzień w tygodniu)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne