Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji

SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Władysława IV 22

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zaangażowana w kształtowanie oraz obsługę procesów funkcjonujących w ramach systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, w tym:

  • podejmowanie działań monitorujących poziom bezpieczeństwa informacji w ramach definiowanych obszarów ryzyka,

  • realizację działań związanych z zarządzaniem incydentami bezpieczeństwa informacji,

  • koordynację działań rekomendowanych i podejmowanych w zakresie wdrożenia mechanizmów minimalizujących stwierdzone ryzyka,

  • realizację inicjatyw podnoszących wiedzę oraz świadomość osób zatrudnionych w zakresie bezpieczeństwa informacji, w tym ochrony danych osobowych,

  • współpracę z Inspektorem ochrony danych i Administratorem bezpieczeństwa teleinformatycznego w ramach realizowanych zadań,

  • opiniowanie pod względem bezpieczeństwa informacji proponowanych zmian organizacyjnych lub technologicznych w procesach biznesowych,

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy oraz:

  • znajomości standardów i przepisów prawa obowiązujących w zakresie bezpieczeństwa informacji, w tym danych osobowych

  • umiejętności i doświadczenia w opiniowaniu rozwiązań technologicznych pod kątem bezpieczeństwa danych,

  • umiejętności i doświadczenia w identyfikacji i zarządzaniu ryzykiem bezpieczeństwa informacji, w tym po stronie dostawców zewnętrznych,

  • umiejętności opracowywania materiałów szkoleniowych oraz prowadzenia inicjatyw w tym zakresie,

  • umiejętności opracowywania oraz wdrażania regulacji wewnętrznych,

  • komunikatywności, zaangażowania i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane

  • znajomość Wytycznych Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego dotyczących zarządzania obszarami technologii informacyjnej i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego, w tym dotyczących przetwarzania informacji w chmurze obliczeniowej,

  • umiejętność wdrażania rozwiązań spełniających wymagania regulacyjne oraz rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych (RODO) na poziomie procesów operacyjnych,

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów lub wdrożeń rozwiązań teleinformatycznych,

  • doświadczenie zdobyte w branży ubezpieczeniowej/ finansowej.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • dodatki dla pracowników: dofinansowanie urlopu, PPE, ubezpieczenie zdrowotne; ubezpieczenie na życie; dostęp do programu Multisport, świąteczne upominki, możliwość dołączenia do grupy sportowej,

  • dobrą lokalizację biura, w centrum Sopotu,

  • ruchomy rozkład czasu pracy i możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • ubezpieczenie zdrowotne

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj teraz. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.