Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

Grupa Pracuj

8 00011 000 brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ważna jeszcze ponad miesiąc
    do: 26 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie poziomu realizacji strategii bezpieczeństwa i zgodności z normą ISO27001 w tym koordynowanie zadań podnoszących poziom bezpieczeństwa

  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów zarządczych, prezentacji dotyczących stanu bezpieczeństwa organizacji

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników, w tym onboardingu, oraz działań podnoszących świadomość z zakresu bezpieczeństwa informacji

  • Aktualizacja polityk, standardów i wytycznych w zakresie bezpieczeństwa informacji i zarządzania incydentami

  • Opiniowanie umów i weryfikowanie bezpieczeństwa dostawców pod kątem zgodności z wymaganiami Grupy Pracuj

  • Udzielanie informacji na temat zarządzania bezpieczeństwem informacji w Grupie Pracuj klientom i potencjalnym klientom, przy współpracy z działami sprzedażowymi Spółki

  • Monitorowanie skuteczności procesów podnoszących bezpieczeństwo – tj. proces aktualizacji systemów, proces testów penetracyjnych

  • Monitorowanie i koordynowanie przeglądów uprawnień do systemów

  • Współpraca z Inspektorem Ochrony danych osobowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Podstawowa znajomość standardu ISO/IEC 27001

  • Umiejętność i doświadczenie w opiniowaniu umów pod kątem bezpieczeństwa danych

  • Umiejętność opracowywania materiałów szkoleniowych

  • Umiejętność koordynowania złożonych zadań i znajomość narzędzi do zarządzania współpracą (np. Jira)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (B2/C1)

  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w codzienną pracę

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów bezpieczeństwa IT i procesów biznesowych

  • Znajomość zagadnień i metod audytu wewnętrznego, w tym z zakresu zarządzania ryzykiem i zapewniania zgodności

  • Znajomość przepisów o ochronie danych osobowych

  • Znajomość standardów ISO/IEC 22301

  • Posiadanie certyfikatów branżowych tj. CISA, CISM

To oferujemy

  • Praca 100% zdalna

  • Premie półroczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje