Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

ALAB laboratoria Sp z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 19 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 80 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • realizowanie celów bezpieczeństwa informacji zgodnych z planami organizacji,
  • wyznaczanie i wdrażanie standardów bezpieczeństwa dla całej organizacji,
  • tworzenie i zapewnienie zgodności funkcjonowania procesów i systemów z założeniami polityki bezpieczeństwa, standardów, procedur oraz instrukcji,
  • ścisła współpraca z Zarządem w zakresie realizacji strategii bezpieczeństwa IT,
  • bieżące monitorowanie funkcjonowania systemów i infrastruktury firmy pod kątem bezpieczeństwa,
  • monitorowanie rynku pod kątem najnowszych trendów i zagrożeń w obszarze bezpieczeństwa
  • realizowanie procesów wynikających z Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji,
  • opracowywanie działań uświadamiających, przygotowywanie materiałów informacyjnych oraz przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa informacji,
  • ustalanie zakresu i dbanie o realizację audytów bezpieczeństwa aplikacji i infrastruktury oraz udział w audytach procesów IT,
  • nadzór nad dostawcami usług w zakresie bezpieczeństwa informacji.

Aby efektywnie realizować zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zakresie tworzenia polityk, procedur i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa IT,
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia lub wspierania audytów bezpieczeństwa IT,
  • znajomość norm ISO 27001, ISO 22301, wymagań Rekomendacji D KNF oraz przepisów o ochronie danych osobowych,
  • samodzielność.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie u jednego z liderów wśród sieci laboratoriów diagnostycznych w kraju,
  • pracę w dynamicznej organizacji i stale rozwijającym się środowisku,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych,
  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin).

Ogłoszenie archiwalne