Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ProService Finteco Sp. z o.o.

Konstruktorska 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemów DLP i SIEM, identyfikowanie problemów, monitorowanie incydentów i zarządzanie nimi,

  • akceptacja / wyjaśnianie zdarzeń z zakresu bezpieczeństwa,

  • aktualizacja polityk i reguł korelacyjnych w oparciu o bieżące zdarzenia i zgłoszenia od użytkowników,

  • przeglądy zdarzeń w zakresie bezpieczeństwa i kreowanie nowych rozwiązań dla procesów biznesowych,

  • okresowe weryfikacje / kontrole czynników wpływających na bezpieczeństwo informacji,

  • udział w rozwoju technicznym systemów bezpieczeństwa,

  • testowanie polityk bezpieczeństwa informacji,

  • tworzenie, weryfikacja i uzupełnianie dokumentacji bezpieczeństwa systemów IT,

  • inwentaryzacja i weryfikacja uprawnień do systemów informatycznych,

  • współpraca z wewnętrznym Klientem biznesowym,

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług,

  • udział w realizacji audytów bezpieczeństwa aplikacji i infrastruktury oraz udział w audytach procesów IT,

  • udział w realizacji audytów bezpieczeństwa aplikacji i infrastruktury oraz udział w audytach procesów IT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe w obszarze informatycznym,

  • znajomość obszaru i zagadnień bezpieczeństwa IT: znajomość systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego klasy SIEM/SOAR, DLP, IPS/IDS, EDR, znajomość systemów zarządzania tożsamością i dostępem uprzywilejowanym, znajomość systemów monitorowania sieci, znajomość technologii wykorzystywanych do zabezpieczania pracy zdalnej,

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia lub wspierania audytów bezpieczeństwa IT,

  • praktyczna znajomość Excel w stopniu wysokim,

  • znajomość języków skryptowych, wyrażeń regularnych oraz VBA w stopniu minimum podstawowym,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,

  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

  • zdolności analityczne,

  • orientacja na Klienta.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w zespole ds. bezpieczeństwa,

  • doświadczenie w obsłudze DLP/SIEM,

  • znajomość systemu JIRA,

  • doświadczenie w analizie raportów podatności i wyników testów penetracyjnych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w zgranym i energicznym zespole profesjonalistów,

  • pracę w organizacji posiadającej sformalizowany system zarządzania bezpieczeństwem informacji,

  • możliwość poznania standardów i mechanizmów nadzoru nad dostawcami,

  • możliwość poznania specyfiki i metod zarządzania bezpieczeństwem informacji w sektorze finansowym,

  • zaangażowanie w proces wdrażania, innowacyjnych dla sektora finansowego, projektów teleinformatycznych,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna i dofinansowanie zajęć sportowych,

  • możliwość realizacji pasji sportowych w ramach firmowych Sekcji sportowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy