Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informatycznego

Carrefour Polska Sp z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wspierasz w utrzymaniu, budowie architektury cyberbezpieczeństwa Carrefour Polska,

  • Identyfikujesz, analizujesz i rozwiązujesz incydenty bezpieczeństwa informacji i prowadzisz działania śledcze,

  • Nadzorujesz realizację testów bezpieczeństwa (automatycznych skanów bezpieczeństwa, testów penetracyjnych),

  • Monitorujesz bezpieczeństwo infrastruktury IT (w tym w oparciu o świadczoną usługę SOC),

  • Wspierasz kontrole i audyty w zakresie bezpieczeństwa informacji,

  • Bierzesz udział w projektach wdrożeniowych w zakresie cyberbezpieczeństwa,

  • Jesteś na bieżąco z nowościami z zakresu technologii bezpieczeństwa informacji.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 lata praktycznego doświadczenia w zakresie cyberbezpieczeństwa (nie tylko w pracy zawodowej),

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne (kierunek Informatyka, Bezpieczeństwo informatyczne lub pokrewne),

  • Znasz zagadnienia z zakresu ochrony informacji (min. szyfrowanie, autentykacja, uprawnienia),

  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu bezpieczeństwa infrastruktury IT (systemy operacyjne Linux/Windows, urządzenia sieciowe, narzędzia skanujące infrastrukturę),

  • Znasz dobre praktyki z zakresu bezpieczeństwa informacji (np. zawarte w normie ISO 27001),

  • Jesteś osobą o analitycznym umyśle,

  • Twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie dobrym,

  • Interesujesz się tematyką bezpieczeństwa IT i chcesz się rozwijać w tym kierunku,

  • Jesteś osobą otwartą i komunikatywną.

To oferujemy

  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie i inicjatywę,

  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,

  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,

  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,

  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,

  • pracę w międzynarodowej firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka