Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT – Analityk

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref.: SBA/pr
    MIEJSCE PRACY
    Kraków
    GODZINY PRACY
    do ustalenia z kierownikiem
    RODZAJ UMOWY
    umowa o pracę
    zapraszamy: od zaraz!
    branża: IT
    podróże służbowe
    praca zdalna
    kontakt z klientem
    wyzwania projektowe

    Podstawowe informacje

    godziny pracy: do ustalenia z kierownikiem
    rodzaj umowy: umowa o pracę

    branża: IT
    podróże służbowe:
    praca zdalna:
    kontakt z klientem:
    wyzwania projektowe:

    Profil pracownika

    • Doświadczenie zawodowe w branży bezpieczeństwa IT (lub własne prace i edukacja formalna w zakresie cyber bezpieczeństwa)
    • Dobra znajomość aspektów bezpieczeństwa IT, zwłaszcza bezpieczeństwa oprogramowania
    • Znajomość norm, standardów, rekomendacji z dziedziny bezpieczeństwa IT (np. ISO/IEC 27001, ISO/IEC 22301, COBIT, PCI-DSS, ISAE3402)
    • Znajomość regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych (GDPR)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz motywacja do ciągłej edukacji
    • Predyspozycje zarówno do pracy w zespole jak i indywidualnie
    • Komunikatywność, umiejętność planowania i organizacji pracy
    • Mile widziana certyfikacja CISSP, CompTia Security+, CISM, CISA, CBCP

    Zakres obowiązków

    • Tworzenie, utrzymanie, nadzór nad testami planów ciągłości działania
    • Przeprowadzanie analizy BIA, oceny ryzyka
    • Ciągłe doskonalenie procesów S-SDLC (Secure Software Development Lifecycle), analiza, przygotowywanie rekomendacji, współpraca z developerami w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania
    • Ewaluacja narzędzi wspierających procesy S-SDLC, rekomendacje wdrożenia, pomoc przy wdrożeniu
    • Wsparcie przy audytach zgodności oprogramowania i/lub procesów operacyjnych z zadanymi normami, standardami, wytycznymi, np. PCI-DSS, ISO27001, etc.

    NASZA OFERTA

    prywatna opieka medyczna
    dostęp do obiektów sportowych
    i rekreacyjnych
    indywidualny plan szkoleniowy
    wyjazdy / spotkania integracyjne

    Dodatkowo:

    udział w inicjatywach charytatywnych
    imprezy rodzinne
    wsparcie startu w zawodach sportowych
    infrastruktura rowerowa
    wymiana wiedzy
    świetnie zlokalizowane biuro
    kameralna atmosfera
    własne biurko
    Co o projektach, technologiach i przyszłości mówią nasi pracownicy?
    Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

    Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.
    bottom

    Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej. Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.