Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

  • Ceramiczna 1, Dąbrowa Górnicza
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Ceramiczna 1

Dąbrowa Górnicza

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring infrastruktury ICT, obsługa i utrzymanie systemów bezpieczeństwa IT oraz proponowanie usprawnień

  • Systematyczne dokonywanie analizy cyberzagrożeń

  • Działanie w modelu PDCA (w tym: tworzenie rocznych planów poprawy bezpieczeństwa IT, wykonanie zaplanowanych działań oraz ich raportowanie)

  • Obsługa incydentów bezpieczeństwa IT

  • Aktualizacja i regularne testowanie planów dotyczących zapewniania ciągłości działania systemów IT

  • Wdrażanie nowych systemów bezpieczeństwa IT na podstawie analizy ryzyka

  • Organizacja i przeprowadzanie audytów cyberbezpieczeństwa

  • Organizacja szkoleń oraz regularne podnoszenie świadomości pracowników dotyczącej cyberzagrożeń

  • Aktualizacja dokumentacji (polityka bezpieczeństwa IT oraz powiązane z tym regulaminy i instrukcje)

Nasze wymagania

  • Wiedza i doświadczenie z szerokiego zakresu zagadnień dotyczących bezpieczeństwa IT oraz infrastruktury ICT

  • Umiejętności analityczne oraz biegłe korzystanie z narzędzi pomagających w interpretacji danych

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub pokrewne)

  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami

  • Doświadczenie w ustawicznym i kreatywnym doskonaleniu procesów bezpieczeństwa IT

  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętności interpersonalne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość wytycznych NIST, ISO27001, COBIT oraz posiadanie certyfikatów bezpieczeństwa IT

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3-6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Skład zespołu

  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stałe godziny pracy w systemie pracy stacjonarnej z opcją hybrydową

  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń

  • Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny oraz inne)

  • Pracę z fajnymi ludźmi :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Spotkanie kwalifikacyjne (stacjonarne lub on-line)

3

Decyzja o zatrudnieniu

Od wielu lat staramy się robić wszystko, aby zmniejszać zanieczyszczenie powietrza, którym oddychasz.

To dlatego tworzymy produkty, które dbają o środowisko. Wierzymy, że robimy coś ważnego także dla Ciebie. Wiemy również, że bez wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników nie moglibyśmy osiągać zakładanych celów i rozwijać naszej organizacji. Dlatego też od początku istnienia firmy staramy się tworzyć przyjazne i rozwojowe środowisko, pozwalające każdemu pracownikowi realizować własny potencjał i osiągać satysfakcję zawodową.

Dołącz do nas. Naszym sukcesem są ludzie!

Przewiń do profilu firmy