Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT i Danych Osobowych

DCGO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Windows

  • Active Directory

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie przestrzegania przyjętych regulacji dotyczących ODO oraz polityk wewnętrznych

  • Przeprowadzenie audytów wewnętrznych w organizacji w zakresie bezpieczeństwa informacji i ODO. Przygotowywanie zaleceń dotyczących wdrożenia zabezpieczeń dla zidentyfikowanych problemów/podatności

  • Nadzorowanie szkoleń oraz działań podnoszących świadomość pracowników w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz ODO

  • Nadzorowanie oraz realizacja procesów analizy ryzyka oraz oceny skutków dla ochrony danych

  • Udział w sporządzaniu umów, regulaminów i wszelkich dokumentów związanych z ODO

  • Nadzorowanie dokumentacji ODO

  • Przygotowywania zaleceń oraz wymagań bezpieczeństwa dla wdrażanych rozwiązań technicznych/informatycznych oraz organizacyjnych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość regulacji w zakresie Ochrony Danych Osobowych

  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów operacyjnych Windows, Linux, środowiska Active Directory oraz aplikacji WEB

  • Znajomość OWASP TOP 10 (Open Web Application Security Project ), ASVS

  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem informacji

  • Angielski: B1/B2

  • Windows / Linux (OS) - bezpieczeństwo stacji roboczych/serwerów, serwery plików, dns

  • AD - polityki, certyfikaty, szyfrowanie danych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Różne formy zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • Ubezpieczenie

DCG

DCG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu.

Przewiń do profilu firmy