Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT (K/m/d)

Michael PageO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT (k/m/d)Numer ref.: JN -032021-2175542

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za realizację zadań w obszarze rozwoju i integracji systemów bezpieczeństwa ,budowę środowiska przetwarzającego dane związane z bezpieczeństwem IT oraz rozwój i integracja systemów przetwarzających duże ilości danych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dobrze znana firma z branży spedycyjnej. Do nowego zespołu poszukujemy specjalisty ds bezpieczeństwa IT (k/m/d)

Opis stanowiska

  • Analiza pentestów
  • Poprawa konfiguracji agenta antywirusowego
  • Security hunting
  • Przeglądanie i analiza blockerów
  • Wsparcie helpdesku
  • Współpraca z biznesem
  • Analiza problemów, szukanie i implementacja rozwiązań

Profil kandydata

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w IT w tym 2-3 lata w bezpieczeństwie
  • Doświadczenie w różnych obszarach IT łącznie z bezpieczeństwem
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów bezpieczeństwa
  • Doświadczenie w projektowaniu, integracji i wdrażaniu systemów bezpieczeństwa IT, w tym umiejętność szacowania pojemności i wymiarowania rozwiązań
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zrozumienia potrzeb biznesu, nastawienie na szukanie problemów i rozwiązań

Oferujemy

  • Opieka medyczna Enelmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej
  • Można pracować z domu, z biura w Warszawie lub też w jednej z kilkudziesięciu placówek firmy w całej Polsce

Ogłoszenie archiwalne