Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurocash

    To lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Kluczowe zadania:

    • Wsparcie w tworzeniu wewnętrznych procedur i regulacji w zakresie bezpieczeństwa IT.
    • Nadzór i koordynacja okresowych przeglądów bezpieczeństwa zgodnie wyznaczonym harmonogramem.
    • Monitorowanie i audytowanie procesów, aplikacji i infrastruktury IT w celu identyfikacji i minimalizacji zagrożeń.
    • Reagowanie na incydenty bezpieczeństwa, nadzór nad łagodzeniem skutków, analiza i usuwanie przyczyn.
    • Planowanie i koordynacja zewnętrznych audytów bezpieczeństwa.
    • Monitorowanie postępu implementacji zaleceń pokontrolnych.
    • Rozwój narzędzi zapewniających bezpieczeństwo IT.
    • Przeprowadzanie działań uświadamiających w zakresie bezpieczeństwa.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać wykształcenie wyższe, preferowany kierunek – informatyka.
    • Posiadać minimum rok doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa IT.
    • Posiadać praktyczną znajomość standardów oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa.
    • Mieć podstawową wiedzę z zakresu administracji sieciami lub systemami IT.
    • Mieć wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
    • Być komunikatywny.
    • Samodzielnie rozwiązywać problemy.
    • Znać język angielski na poziomie komunikatywnym.
    • Mile widziane posiadanie certyfikatu z jednego z wybranych obszarów: ITIL, sieci, systemów operacyjnych lub bezpieczeństwa informatycznego.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Pracę w Centrum kompetencyjnym IT 6. co do wielkości firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG, zatrudniającej ponad 12 tys. Pracowników.
    • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Pracę w zespole ludzi z pasją.
    • Dodatkowe benefity.
    • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy w Komornikach.
    opis
    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).