Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
    • pracę z nowoczesnymi technologiami,
    • praca w projektach o dużej skali w obszarze bezpieczeństwa,
    • pracę w przyjaznej atmosferze w ambitnym zespole,
    • bezpłatny parking,
    • realny wpływ na realizację powierzonych projektów.

    Twoje zadania:

    • bieżące monitorowanie stanu bezpieczeństwa poszczególnych elementów systemów teleinformatycznych,
    • obsługa incydentów w tym również prowadzenie analizy powłamaniowej,
    • utrzymanie i rozwój systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego,
    • wsparcie dla innych komórek organizacyjnych Spółki w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

    Nasze oczekiwania:

    • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z bezpieczeństwem teleinformatycznym,
    • doświadczenie w obsłudze incydentów bezpieczeństwa teleinformatycznego,
    • bardzo dobra znajomości protokołów sieciowych oraz systemów operacyjnych (Windows, Unix) wraz z ich słabościami,
    • znajomość technik ataków oraz przełamywania zabezpieczeń sieci i systemów teleinformatycznych oraz metod ich zabezpieczania,
    • znajomość systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego i ich obsługi: rozwiązań klasy SIEM, DLP, SMG (Symantec Messaging Gateway), centralny antywirus korporacyjny (np. Symantec Endpont Protection), a także: Systemów MS Windows, Firewalli, urządzeń sieciowych,
    • znajomość mechanizmów uwierzytelniających,
    • gotowość do poznawania nowych narzędzi,
    • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy zespołowej.

    Mile widziane:

    • znajomość baz danych wraz z ich słabościami,
    • praktyczne umiejętności programowania w językach skryptowych (Perl, Bash, Python),
    • praktyczna umiejętność tworzenia zapytań SQL.