Oferta pracy

Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

TUW PZUWO firmie

TUW PZUW

Ogrodowa 58

Warszawa

Twoje zadania:

  • Udział we wdrożeniach nowych i rozwoju istniejących systemów w charakterze specjalisty ds. bezpieczeństwa IT
  • Przygotowanie i realizacja testów bezpieczeństwa IT
  • Tworzenie i opiniowanie standardów, regulacji, procedur, wytycznych i instrukcji z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Uczestnictwo w procesach zakupowych prowadzonych na rzecz inicjatyw i projektów z komponentem IT
  • Komunikacja z użytkownikami w zakresie obowiązujących regulacji i standardów bezpieczeństwa
  • Kontraktowanie i monitorowanie usług zakresu bezpieczeństwa IT świadczonych przez zewnętrznych dostawców
  • Opieka administracyjna nad stroną www Towarzystwa

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. 2 letnie doświadczanie w obszarze bezpieczeństwa IT lub min. 3 letnie doświadczenie w obszarze administracji systemami IT
  • Posiadasz praktyczną znajomość zagadnień z dziedziny bezpieczeństwa IT, najlepiej potwierdzonej certyfikatami np. Security+ lub równoważnym
  • Masz wykształcenie wyższe, kierunki o specjalizacji związanej z informatyką i/ lub bezpieczeństwem IT
  • Znasz podstawy narzędzi klasy VA, WAF, DAM, PIM, SIEM
  • Potrafisz myśleć analitycznie, zidentyfikować problem i zaproponować skuteczne rozwiązanie, komunikując się w przejrzysty sposób
  • Wyróżniasz się skrupulatnością, samodzielnością i dociekliwością i odnajdujesz się w pracy w zespole
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim
  • Mile widziana wiedza na temat budowy produktów ubezpieczeniowych, zdrowotnych i znajomości procesów biznesowych w branży ubezpieczeniowej

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy