Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SAO firmie

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA

Marszałkowska 78

Warszawa

Specjalista ds. Bezpieczeństwa ITNumer ref.: BIZI/10/2020

Opis stanowiska

  • Kontrole bezpieczeństwa IT w tym kontrola tożsamości uprzywilejowanych
  • Nadzór nad procesami zarządzania ciągłością działania
  • Nadzór nad procesem zarządzania uprawnieniami i upoważnieniami do przetwarzania danych
  • Analiza incydentów naruszenia bezpieczeństwa IT
  • Udział w procesie rozwoju IT i polityki bezpieczeństwa firmy
  • Współadministrowanie systemami bezpieczeństwa IT
  • Udział w procesie szacowania ryzyka

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe z obszarów systemów informatycznych (Windows Server w tym AD i Exchange, Linux/Unix, sieci IP) pozwalające na rozumienie występujących tam incydentów bezpieczeństwa oraz przygotowywanie rekomendacji działań naprawczych
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa IT, zarządzania ciągłością działania
  • Rozumienie aspektów bezpieczeństwa w technologii IT
  • Znajomość rozwiązań SIEM, DLP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • Otwartość na nowe zadania i poszerzanie kompetencji w zakresie bezpieczeństwa IT
  • Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość systemów SIEM, DLP)
  • Znajomość polskich i międzynarodowych norm i standardów w zakresie bezpieczeństwa informacji (ISO 27001)
  • Praktyczna znajomość RODO
  • Komunikatywność i orientacja na wysoki poziom obsługi klienta wewnętrznego
  • Dobra organizacja pracy i zdolności analityczne

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie wydatków na kulturę i rozrywkę, firmowe eventy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach, dofinansowanie nauki języka angielskiego, dostęp do firmowej biblioteki
  • Przyjazną atmosferę pracy w miłym, zaangażowanym zespole
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne