Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

CANAL+ Polska S.A.O firmie

  • aleja Sikorskiego 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CANAL+ Polska S.A.

aleja Sikorskiego 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów bezpieczeństwa teleinformatycznego (testy penetracyjne), identyfikacja podatności

  • Analizowanie incydentów bezpieczeństwa oraz rekomendowanie działań naprawczych

  • Monitoring ruchu sieciowego, identyfikacja, analiza i reagowanie na potencjalne zagrożenia i incydenty

  • Wykrywanie i zapobieganie włamaniom do sieci wewnętrznych i zewnętrznych

  • Rekomendacje dla systemów zabezpieczeń informatycznych

  • Udział w projektach w zakresie bezpieczeństwa IT i przemysłowego

  • Szkolenie pracowników i współpracowników w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego i przemysłowego

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa IT

  • Praktycznej znajomości tematów cyber-bezpieczeństwa, informatyki śledczej, bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa fizycznego

  • Znajomości narzędzi do przeprowadzania testów bezpieczeństwa (np. burp suite itd.)

  • Ogólnej znajomości przepisów z zakresu ochrony danych osobowych

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu procedur wewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa IT

  • Posiadanie jednego z certyfikatów: CEH, CISM, CISA

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole

  • Realny rozwój umiejętności

  • Nową, unikalną i cenną wiedzę

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty CANAL+

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy