Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance GroupO firmie

VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group

Aleje Jerozolimskie 162

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Linux

  • Unix Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w tworzeniu wewnętrznych regulacji opartych o normy ISO i wymagania regulatora rynku finansowego w Polsce

  • Udział w opiniowaniu projektów w zakresie bezpieczeństwa IT

  • Monitorowanie działania użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń dot. bezpieczeństwa IT

  • Obsługa cyberincydentów oraz ich raportowanie

  • Utrzymanie i rozwój systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT oraz ochrony przed atakami informatycznymi, w szczególności systemów klasy SIEM, PAM i DLP

  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających automatyzację monitoringu bezpieczeństwa IT

  • Wykonywanie analiz zagrożeń oraz analiz ryzyka dla wdrażanych oraz istniejących rozwiązań

  • Wsparcie dla pracowników innych jednostek w obszarze bezpieczeństwa IT

Nasze wymagania

  • Preferowane 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa IT

  • Znajomości zagadnień bezpieczeństwa IT

  • Praktycznego doświadczenia w obszarze monitorowania bezpieczeństwa IT z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi analitycznych, znajomość rozwiązań klasy SIEM, PAM, DLP oraz innych technologii i rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa

  • Umiejętność logicznego myślenia, kojarzenia faktów oraz tworzenia narzędzi wspierających korelację zdarzeń z wielu systemów

  • Znajomość technologii MS Windows Server, Linux/Unix Server, rodziny protokołów TCP/IP i typowych usług sieciowych, zagrożeń sieciowych oraz systemów, bezpieczeństwa z tego obszaru, standardów z obszaru bezpieczeństwa IT (NIST, ISO 27001)

  • Certyfikaty potwierdzające zdobyte tytuły w obszarze bezpieczeństwa IT będą dodatkowym atutem

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych grup ubezpieczeniowych w Polsce

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)

  • Dofinansowania do kursów specjalistycznych

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

VIG Polska należy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy