Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • DAST

  • SAST

  • Linux

  • MS Windows

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie projektów wdrożenia bezpieczeństwa w procesach CICD oraz w ramach rozwoju oprogramowania przez deweloperów (DAST, SAST);

  • dbanie o bezpieczeństwo chmury prywatnej opartej m.in. na Docker i Kubernetes;

  • przeprowadzanie analiz, kontroli i testów bezpieczeństwa aplikacji i systemów bankowych;

  • przeprowadzanie symulacji typu Red Team;

  • projektowanie i wdrażanie mechanizmów bezpieczeństwa systemów bankowości elektronicznej po stronie banku i użytkowników końcowych;

Nasze wymagania

  • Jeżeli jesteś osobą, która jest samodzielna, pomysłowa, sumienna i nastawiona na kreatywne/nieszablonowe rozwiązania problemów oraz ma doświadczenie w jednym lub wielu z poniższych obszarów:

  • znasz aspekty bezpieczeństwa systemu Linux i/lub MS Windows;

  • znasz techniki ataków, które mogą być wykorzystane w ramach symulacji typu Red Team;

  • znasz technologie Docker oraz Kubernetes lub jest otwarta, żeby się z nimi zapoznać;

  • znasz popularne ataki na aplikacje webowe, mobilne, systemy operacyjne, infrastrukturę;

  • przeprowadzanie testów i kontroli bezpieczeństwa systemów, sieci i aplikacji;

  • znasz zasady bezpiecznego programowania i jest otwarta na współpracę z deweloperami;

  • znasz zasady działania złośliwego oprogramowania celowanego w użytkowników bankowości elektronicznej oraz metod wykrywania/przeciwdziałania;

  • posiadasz doświadczenie lub pasjonuje się obszarem bezpieczeństwa IT;

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce, wśród najlepszych ekspertów bezpieczeństwa IT;

  • realny i widoczny wpływ na kształt i bezpieczeństwo nowych innowacyjnych usług i systemów;

  • interesującą pracę w środowisku nowoczesnych technologii;

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia;

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

  • ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop