Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

UBEZPIECZENIOWY FUNDUSZ GWARANCYJNY

  • Płocka 9/11, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Płocka 9/11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Administracja narzędziami bezpieczeństwa, monitorowanie zdarzeń bezpieczeństwa, tworzenie reguł bezpieczeństwa

  • Koordynacja testów penetracyjnych i zarządzanie podatnościami

  • Wdrażanie rozwiązań technicznych minimalizujących zidentyfikowane podatności

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania narzędziami bezpieczeństwa

  • Wiedza poparta praktycznymi umiejętnościami z zakresu podnoszenia poziomu bezpieczeństwa w wybranych obszarach: technologie sieciowe, aplikacje www, systemy operacyjne, bazy danych, wirtualizacja IT

  • Znajomość technik testowania i przełamywania zabezpieczeń

  • Znajomość rozwiązań kryptograficznych i zarządzania infrastrukturą klucza publicznego

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu narzędziami bezpieczeństwa klasy : Firewall, IPS/IDS, SIEM, WAF, DBF, E-mail Gateway

  • Mile widziany certyfikat CCNA

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B

  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia zawodowego

  • Dofinansowanie sportu i rekreacji (w przypadku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę)

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Prywatną opiekę medyczną (w przypadku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę)

  • Pracowniczy program emerytalny (w przypadku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę)

O nas

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny jest instytucją rynku ubezpieczeń, która prowadzi ogólnorynkowe bazy danych w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, a także ubezpieczeń majątkowych, ubezpieczeń na życie i pozostałych ubezpieczeń osobowych. UFG pełni unikatową rolę dla rynku ubezpieczeń, świadcząc uczestnikom tego rynku usługi on-line w zakresie udostępniania danych oraz zaawansowanej analityki, realizując liczne projekty w tym obszarze oraz wdrażając nowoczesne rozwiązania technologiczne.