Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

UPC Polska

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Tworzymy chwile, które wywołują uśmiech, łzy wzruszenia i inspirujemy do działania. Dzięki technologii i infrastrukturze, a także treściom, które dostarczamy, sprawiamy, że życie naszych klientów staje się lepsze. Kontakt z bliskimi, dostęp do informacji czy rozwój biznesu są z nami jeszcze prostsze, przynosząc radość z każdej chwili!

Śledzisz najnowsze trendy w tematyce bezpieczeństwa IT?

Masz zmysł analityczny, szukasz dziury w całym, wybiegasz myślami w przyszłość?

Pracowałeś przy tworzeniu i wdrażaniu procedur bezpieczeństwa?

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie, tworzenie i implementacja procesów, polityk i narzędzi bezpieczeństwa,

  • wsparcie identyfikowania i rozwiązywania problemów z naruszaniem bezpieczeństwa,

  • testowanie i sprawdzanie obecnie działających oraz nowo wprowadzanych procesów,

  • analizowanie systemów, aplikacji, infrastruktury pod kątem zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa ich działania,

  • współpraca z różnymi zespołami pod kątem bezpieczeństwa informacji i danych w procesach produktowych, usługowych i wewnętrznych,

  • śledzenie aktualnych trendów i sugerowanie odpowiednich rozwiązań dla biznesu,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w realizacji podobnych zadań w biznesowym środowisku, z naciskiem na bezpieczeństwo IT,

  • znajomość aktualnych standardów i polityk bezpieczeństwa (ISO270001, NIST, 270005, 22301, SOX, …)

  • wiedza na temat aktualnych zagrożeń i zabezpieczeń,

  • doskonałe zrozumienie środowiska systemów, aplikacji, infrastruktury IT,

  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieciowego (np. firewall, proxy, LAN, WAN) oraz protokoły takie jak TCP/IP, HTTP, DNS

  • szukamy osoby skrupulatnej, dokładnej, z zacięciem analitycznym, doskonale posługującej się j. angielskim

  • chęć pomocy naszej organizacji w utrzymaniu bezpiecznego i komfortowego środowiska dla klientów i pracowników

  • Znajomość rozwiązań bezpieczeństwa IT i ochrony danych w środowiskach chmurowych oraz znajomość dobrych praktyk i standardów w obszarze bezpieczeństwa fizycznego będzie dodatkowym atutem

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • dołączenie do rozpoznawalnej na rynku firmy digitalowej posługującymi się nowymi technologiami cyfrowymi,

  • dużą odpowiedzialność w niewielkim zespole ekspertów,

  • udział w ambitnych i kompleksowych projektach lokalnych i międzynarodowych,

  • możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju w różnorodnych obszarach bezpieczeństwa IT,

  • umowę o pracę,

  • opiekę medyczną w Medicover, pakiet sportowo-kulturalny, ubezpieczenie, pakiet usług UPC Polska.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy