Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

BITECHNOLOGIES LLC sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE

  • Grzybowska 4
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Grzybowska 4

Warszawa

Jeżeli obszar bezpieczeństwa IT to Twoja pasja, lubisz podejmować nowe wyzwania oraz tworzyć od podstaw lub rozwijać produkty nowej generacji, to szukamy właśnie Ciebie. Odważ się i aplikuj już dziś!

Dla naszego klienta poszukujemy osób specjalizujących się w tematyce bezpieczeństwa IT do rozwoju projektów nowej generacji, których pasjonuje praca z nowymi technologiami, diagnoza, analiza i nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów.

Szukamy doświadczonych i mniej doświadczonych specjalistów ds. bezpieczeństwa IT, których cechuje kreatywność, logiczne myślenie, motywacja do działania i rozwoju zawodowego.

Twoje zadania:

  • Wdrażanie i utrzymanie systemów bezpieczeństwa IT
  • Implementacja procedur i obsługa procesów bezpieczeństwa IT
  • Testowanie bezpieczeństwa istniejących systemów
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe informatyczne, techniczne lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Znajomość metodyki wykrywania złośliwego oprogramowania i ataków
  • Praktyczna znajomość jęz. angielskiego w zakresie dokumentacji IT
  • Dyspozycyjność, komunikatywność i zaangażowanie

Praktyczna znajomość w zakresie następujących zagadnień będzie dodatkowym atutem*:

  • Konfiguracja i obsługa urządzeń oraz aplikacji zarządzania bezpieczeństwem (Antywirus / Honeypot / Firewall / IPS / IDS / SOC itp.)
  • Wykorzystanie bezpiecznych środowisk do testowania aplikacji (sandbox)
  • Języki programowania C / C++ lub języki niskopoziomowe
  • Oprogramowanie z zakresu informatyki śledczej
  • Analiza powłamaniowa

* preferowana dobra znajomość jednego lub kilku obszarów

Oferujemy:

Oferujemy przyjazną atmosferę, pracę indywidualną i zespołową, szkolenia i mentoring, stabilne warunki zatrudnienia, innowacyjne projekty. Pracownicy są dla nas najważniejsi i dlatego inwestujemy w ich rozwój od początku współpracy.

Ogłoszenie archiwalne