Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

AEGIS SECURITY sp. z o.o.

  • Cybernetyki 19B
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Cybernetyki 19B

Warszawa

AEGIS SECURITY specjalizuje się w obszarze usług bezpieczeństwa danych i systemów informatycznych. Oferujemy rozwiązania, które spełniają restrykcyjne wymogi przepisów RODO i Ochrony Danych Osobowych. Zajmujemy się kompleksowym wsparciem informatycznym firm i placówek medycznych.
Zakres naszej działalności obejmuje wszystkie aspekty techniczne począwszy od wykonania okablowania, administrowania serwerami, przez nadzór techniczny i szkolenia pracowników po szereg wielu innych usług będących w naszych kompetencjach.

  Zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie siecią firmową, systemami i usługami - zgodnie z dobrymi praktykami.
  • Wykonywanie manualnych i automatycznych testów penetracyjnych aplikacji webowych, systemów i infrastruktury IT.
  • Przygotowywanie szczegółowych raportów z wykonanych testów penetracyjnych.
  • Opracowywanie wewnętrznych standardów bezpieczeństwa.

  • Wymagania
  • Wykształcenie wyższe lub student o profilu informatycznym lub pokrewnym.
  • Znajomość metodologii przeprowadzania testów penetracyjnych.
  • Biegła znajomość systemów operacyjnych Linux/Window.
  • Umiejętność konfiguracji sieci teleinformatycznych ze szczególnym naciskiem na zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa.
  • Znajomość narzędzi wykorzystywanych w pracy Pentestera.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej (minimum poziom B2).
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole i otwartość na doświadczenia.
  • Zdolności analityczne, sumienność, dokładność.
  • Prawo jazdy kat B (warunek konieczny).

  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność programowania w wybranym języku (np.: Python, Java, PHP, C++).
  • Certyfikaty techniczne potwierdzające wiedzę z obszaru IT będą dodatkowym atutem (np.: CISSP, CEH, CISA, CISM).

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i dużą samodzielność.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę w rozwijającej się firmie.
  • Styczność z nowymi technologiami.
  • Doskonałą atmosferę pracy.

Obowiązek informacyjny wobec kandydatów do pracy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne