Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Chcesz zdobywać doświadczenie w jednym z najciekawszych obszarów IT – bezpieczeństwie? Poznawać najnowsze rozwiązania bezpieczeństwa IT, budować bezpieczeństwo korporacyjne i klientów w dynamicznie rozwijającym się zespole? Interesuje Cię social engineering, analiza malware, computer forensicis, pentesting? Jesteś gotowy poświęcić czas, aby poszukiwać nowych zagrożeń w najdalszych zakątkach Internetu?

    Powiększamy nasz Zespół – dołącz do nas!

    Twoje zadania:

    • analiza incydentów bezpieczeństwa (także computer forensics),
    • administracja i rozwój narzędzi bezpieczeństwa IT (w szczególności SIEM),
    • skanowanie i monitorowanie usuwania podatności, administracja i rozwój narzędzi do badania podatności,
    • tworzenie procedur reagowania na incydenty,
    • udział w projektach wdrożeniowych usług dla klientów (w szczególności usługi SOC),
    • udział w testach i ocenie rozwiązań bezpieczeństwa IT,
    • tworzenie wymagań i standardów bezpieczeństwa IT,
    • udział w projektach, analiza i definiowanie wymagań bezpieczeństwa,
    • koordynacja testów bezpieczeństwa / penetracyjnych i monitorowanie zaleceń.

    Nasze oczekiwania:

    • min. 5 lat doświadczenia w administrowaniu systemami / sieciami IT lub 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux, AIX, Cisco IOS
    • znajomość baz danych (w tym podstawy SQL),
    • znajomość TCP/IP,
    • znajomość popularnych języków programowania lub skryptowych będzie atutem,
    • zaangażowanie i chęć samodzielnego rozwoju,
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz kreatywność,
    • umiejętność pracy w zespole, ale też samodzielność oraz zarządzania czasem,
    • mile widziana znajomość rozwiązań klasy SIEM, skanerów podatności i innych rozwiązań bezpieczeństwa (np. DLP, WAF, ochrona baz danych),
    • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów metodami agile oraz podejścia DevOps.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • ciekawe i pełne wyzwań miejsce pracy,
    • różnorodne możliwości rozwoju: projekty, szkolenia, dostęp do nowoczesnych technologii,
    • benefity: opieka medyczna i ubezpieczenie na życie, karta sportowo-rekreacyjna.

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o aplikowanie przez przycisk ‘Aplikuj’.

    Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy na wybrane oferty.