Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Bezpieczeństwa

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 26.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

    Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

    To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

    TAURON Ciepło sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Nr ref: TC/2018/11/04
    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków

    • Realizacja zadań w zakresie bezpieczeństwa w obszarach: ochrona informacji, ochrona fizyczna, zarządzanie ciągłością działania, zarządzanie incydentami bezpieczeństwa,
    • Opracowywanie dokumentacji wewnętrznej Spółki w zakresie bezpieczeństwa,
    • Wstępna analiza zagrożeń bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi procesami i procedurami,
    • Przeprowadzanie analizy ryzyka w zakresie zagrożeń mających wpływ na bezpieczeństwo,
    • Realizacja wewnętrznych przeglądów, kontroli oraz audytów bezpieczeństwa, raportowanie wyników, nadzorowanie działań poaudytowych,
    • Obsługa i raportowanie incydentów bezpieczeństwa.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zapewnienie bezpieczeństwa, bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne, zarządzanie kryzysowe) lub dwuletni staż pracy w obszarze związanym z zapewnieniem bezpieczeństwa, zarządzaniem ciągłością działania lub zarządzaniem kryzysowym,
    • Znajomość przepisów dotyczących ochrony osób i mienia,
    • Znajomość przepisów dotyczących ochrony informacji niejawnej,
    • Znajomość przepisów dotyczących zarzadzania kryzysowego,
    • Wiedza w zakresie zarządzania ciągłością działania oraz incydentami bezpieczeństwa,
    • Umiejętność opracowywania analiz danych oraz analiz ryzyka,
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
    • Dokładność i rzetelność,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Mile widziane

    • Wiedza i doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych.

    Oferujemy

    • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym m.in. system szkoleń adekwatny do zajmowanego stanowiska,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym m.in. karta multisport, prywatna opieka medyczna,
    • Pracę w jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.

    Data ważności

    2018-12-02

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.