Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Maszyn

BRUK-BETO firmie

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ocen ryzyka maszyn przemysłowych;

  • Analiza bezpieczeństwa maszyn i urządzeń;

  • Opiniowanie rozwiązań bezpieczeństwa na zakładzie produkcyjnym;

  • Dostosowań maszyn i linii produkcyjnych do wymagań prawnych;

  • Realizacja procesu nadawania znaków CE na maszynach i liniach produkcyjnych;

  • Nadzór na inwestycjami ( prowadzenie dokumentacja podwykonawczej i nadawanie znaków CE);

  • Realizowanie bieżących zadań- zleconych przez dyrekcję zakładu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;

  • Znajomość budowy maszyn;

  • Ogólna wiedza z zakresu BHP wymagana przy prowadzeniu ocen ryzyka;

  • Znajomość wymagań prawnych odnośnie bezpieczeństwa maszyn (dyrektywa maszynowa oraz narzędziowej);

  • Znajomość procedury nadawania znaków CE - maszyna i linią produkcyjnym;

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu prowadzenia ocen ryzyka;

  • Znajomość technicznych środków bezpieczeństwa maszyn;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja;

  • Wiedza z zakresu układów sterowania maszyn (znajomość obwodów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych), oraz znajomość norm zharmonizowanych będzie dodatkowym atutem;

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne system premiowy;

  • Umowę o prace (pełny etat);

  • Pakiet socjalny (paczki świąteczne, kolonie dla dzieci pracowników);

  • Możliwość skorzystania z prywatnego ubezpieczenia;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

BRUK-BET

Bruk-Bet Sp. z o.o. jako lider w branży budowlanej kładzie nacisk na nowoczesne technologie przyjazne środowisku. Z powodzeniem rozwija markę Bruk-Bet SOLAR produkującą moduły fotowoltaiczne. Do grupy Bruk-Bet należy również Bruk-Bet PV, spółka dostarczająca pozostałe elementy instalacji fotowoltaicznych.

Przewiń do profilu firmy