Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Operacyjnego IT

Polpharma S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wytycznych, wymagań i standardów bezpieczeństwa IT oraz nadzór nad ich realizacją

  • Tworzenie procesów mających na celu zabezpieczenie rozwiązań chmurowych

  • Monitorowanie systemów, analiza logów i działań użytkowników

  • Administracja systemami bezpieczeństwa oraz obsługa zgłoszeń o działaniach zagrażających

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z naruszaniem bezpieczeństwa IT

  • Współpraca z zespołami z obszaru IT w zakresie budowy architektury bezpieczeństwa

  • Konsultowanie projektów wewnątrz organizacji, pod kątem bezpieczeństwa IT

  • Współpraca z obszarem OT, doradztwo i wsparcie na rzecz rozwoju systemów bezpieczeństwa OT

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość aspektów bezpieczeństwa związane z chmurą publiczną oraz prywatną

  • Pozytywny wynik egzaminu w zakresie technologii bezpieczeństwa w chmurze (np. Azure AZ-500, Google Cloud Professional Cloud Security Engineer) będzie dodatkowym atutem

  • Masz doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji bezpieczeństwa

  • Posługujesz się językiem angielskim przynajmniej w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość rozwiązania klasy: SIEM, DLP, DAM, CASBY, IAM, AV/EDR, PIM/PAM, O365, skaner podatności

  • Jesteś na bieżąco z aktualnymi zagrożeniami i wektorami ataków

  • Posiadasz umiejętności projektowania i testowania rozwiązań bezpieczeństwa

  • Posiadasz umiejętności analizy i rozwiązywania problemów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • Punkty za przyjazd do pracy rowerem

  • Dodatkowy 1 dzień urlopu - Święto Polpharmy

Etapy rekrutacji
1

Wysłanie aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkania rekrutacyjne

4

Podjęcie decyzji

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMY

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel – dbanie o zdrowie – realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.

Przewiń do profilu firmy