Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. bezpieczeństwa procesowego

PGE Polska Grupa EnergetycznaO firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

PGE Polska Grupa Energetyczna

Aleja Kraśnicka 27

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Biura w zakresie spełniania obowiązków korporacyjnych.
  • Śledzenie zmian w prawie w obszarze ppoż, ATEX, SEVESO, bezpieczeństwa procesowego.
  • Prowadzenie i udział w analizach bezpieczeństwa procesowego dla instalacji przemysłowych.
  • Prowadzenie spotkań i szkoleń w obszarze ppoż, ATEX, SEVESO, bezpieczeństwa procesowego w GK PGE.
  • Udzielanie wsparcia w zakresie bezpieczeństwa dla jednostek organizacyjnych GK PGE.
  • Kontrolowanie i doradzanie w zakresie przestrzegania przeciwpożarowych wymagań techniczno-budowlanych, instalacyjnych i technologicznych.
  • Przeprowadzanie kontroli w obszarze ppoż. i bezpieczeństwa procesowego w GK PGE.
  • Opracowywanie dokumentów wewnętrznych w zakresie ppoż. i bezpieczeństwa procesowego w GK PGE.
  • Branie udziału w przetargach w zakresie bezpieczeństwa.
  • Popularyzacja problematyki ppoż., bezpieczeństwa procesowego w GK PGE.
  • Udział w zespołach merytorycznych w obszarze bezpieczeństwa.
  • Wsparcie w działaniach administracyjnych na potrzeby komórki organizacyjnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia inżynierskie (w szczególności w zakresie bezpieczeństwa procesowego).
  • Uprawnienia Inspektora ppoż, (mile widziane inne uprawnienia w obszarze ppoż.)
  • Znajomość przepisów ppoż., ATEX, SEVESO.
  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa procesowego (m.in. analizy ryzyka procesowego).
  • Wiedza w zakresie dokumentów takich jak: Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego, Dokumentu Zabezpieczenia Przed Wybuchem, dokumentacja wynikające z Dyrektywy Seveso.
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point).
  • Motywacja do działania i nauki oraz nastawienie na realizację celów.

Mile widziane

  • Znajomość SharePoint.
  • Doświadczenie w obszarze przemysłu energetycznego, chemicznego, petrochemicznego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku energetycznym.
  • Bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Liczne świadczenia z ZFŚS.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • 1 dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka (14 sierpnia).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: CWIR_14a_2022

Specjalista ds. bezpieczeństwa procesowego, Aleja Kraśnicka 27, Lublin