Jeżeli jesteś zainteresowany, abyśmy przetwarzali twoje dane osobowe również w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy zamieść w swoim CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nesperta sp. z o.o., zawartych w dokumentach aplikacyjnych moich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych”, Jeżeli przekazane dane osobowe obejmują szczególne kategorie danych o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, np. pochodzenie etniczne (narodowość), przynależność do związków zawodowych, dane o stanie zdrowia (np. niepełnosprawność), itd., wówczas proszę zamieść w swoim CV klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nesperta sp. z o.o zawartych w dokumentach aplikacyjnych moich danych osobowych należących do szczególnych kategorii.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Nesperta Sp. z o.o.

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego/ Regulatory Affairs Specialist

Nesperta Sp. z o.o.O firmie

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Ważna 5 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja, weryfikacja i opracowywanie dokumentacji produktowej (wyroby, urządzenia, produkty kosmetyczne, chemiczne);

  • weryfikacja zgodności wdrażanych produktów z wymaganiami legislacyjnymi;

  • notyfikacja produktów;

  • współpraca z zewnętrznymi jednostkami badawczymi i certyfikującymi;

  • monitorowanie zmian legislacyjnych i dostosowywanie do nich aktualnych wdrożeń;

  • współpraca z innymi działami w Firmie;

  • współpraca przy projektach R&D.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: chemiczne lub pokrewne (mile widziana specjalizacja w chemii kosmetycznej);

  • min. 2-letnie doświadczenie w dziale regulacji / rejestracji produktów kosmetycznych;

  • znajomość regulacji/przepisów dotyczących wprowadzania do obrotu urządzeń i wyrobów;

  • znajomość europejskich i polskich regulacji w zakresie kosmetyków i chemii;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;

  • umiejętność organizacji pracy, dokładność i rzetelność wykonywanych zadań;

  • mile widziane doświadczenie w Kontroli Jakości / R&D;

  • mile widziana podstawowa znajomość oceny bezpieczeństwa produktów kosmetycznych;

  • samodzielność, ale i zespołowość;

  • naturalna skłonność do uśmiechu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

Nieszablonowe działania oraz odważne decyzje sprawiły, że z niewielkiego przedsiębiorstwa przekształciliśmy się w firmę zatrudniającą obecnie kilkaset osób. Jesteśmy liderem branży lakierów hybrydowych z produktami wysokiej jakości. Naszą wiodącą marką jest Semilac, której zawdzięczamy swój międzynarodowy sukces.

Jesteśmy otwarci na zmiany. Szybko dostosowujemy się do zasad dynamicznego rynku. Uczymy się na własnych błędach i wyciągamy z nich wnioski, które potem pomagają nam w podejmowaniu strategicznych decyzji. W swoim modelu biznesowym łączymy cechy korporacji i start-upu – ambicję i odwagę z przyjazną atmosferą oraz chęcią dalszego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy