Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. bezpieczeństwa produktu z językiem niemieckim

MAN Trucks Sp. z o.o.

Doktora Rudolfa Diesla 1

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Analiza reklamacji klientów i serwisu

  • Zarządzanie blokadami pojazdów – centralnymi oraz zewnętrznymi

  • Gromadzenie i wizualizowanie informacji dotyczących blokad pojazdów

  • Nadzór nad połączeniami mającymi wpływ na bezpieczeństwo pojazdu

  • Ocena niezgodności i wykrywanych w trakcie kontroli sprzętu skręcającego

  • Administrowanie systemem raportowania błędów

  • Udział w spotkaniach międzyzakładowych

  • Administrowanie protokołem pojazdu (zamawianie, wprowadzanie zmian, archiwizowanie, kontrola poprawności wpisów)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane w zakresie zarządzania jakością

  • Minimum trzy letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 (konieczność udziału w codziennych telekonferencjach)

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość procesu produkcji pojazdu z uwzględnieniem bezpieczeństwa

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Sumienność, dokładność, asertywność

  • Zaangażowanie

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. C

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Uczestnictwo w wielotygodniowych szkoleniach w oddziałach w Monachium oraz Steyr

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Benefity pozapłacowe

  • Zatrudnienie w zakładzie w Niepołomicach k. Krakowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

MAN Truck & Bus to jeden z wiodących europejskich producentów pojazdów użytkowych i dostawców rozwiązań transportowych. Portfolio produktów obejmuje samochody dostawcze, ciężarowe, autobusy, silniki diesla i gazowe oraz usługi związane z transportem osób i towarów. MAN Truck & Bus jest częścią TRATON GROUP i zatrudnia ponad 36 000 pracowników na całym świecie.

Każdego dnia chcemy pokonywać ograniczenia i ciągle ulepszać nasze wiodące produkty. Szacunek, praca zespołowa, dążenie do celu, orientacja na klienta i uczciwość - oto nasze wartości korporacyjne, którymi kierujemy się w firmie MAN.

MAN Trucks Sp. z o.o. to jeden z najnowocześniejszych zakładów sieci produkcyjnej koncernu MAN, zlokalizowany w Niepołomicach/ k. Krakowa.

Przewiń do profilu firmy