Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Bezpieczeństwa

No Limit Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i udział w audytach bezpieczeństwa w podległym regionie
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych audytów i analiz
  • Sprawdzanie organizacji i partnerów zewnętrznych oraz podwykonawców pod kątem przestrzegania obowiązujących zasad, procedur i ustaleń umownych w szczególności w obszarze bezpieczeństwa mienia
  • Współpraca z działami operacyjnymi w zakresie budowy standardów bezpieczeństwa
  • Wykonywanie analizy ryzyk i luk w procesach operacyjnych pod kątem bezpieczeństwa mienia
  • Określenie potrzeb wprowadzenia nowych lub modyfikacji istniejących procedur operacyjnych pod kątem bezpieczeństwa mienia
  • Monitorowanie obszarów wymagających usprawnień
  • Wspieranie realizacji strategii jakości i bezpieczeństwa w organizacji, prowadzenie szkoleń wewnętrznych i u partnerów

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe (ochrona mienia, bezpieczeństwo fizyczne, logistyka, transport)
  • Wiedza merytoryczna z zakresu bezpieczeństwa i ochrony mienia
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność działania pod presją czasu, i rozwiązywania problemów
  • Znajomośc języka angielskiego na na poziomie dobrym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych delegacji międzynarodowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej, rodzinnej firmie, zatrudniającej ponad 1000 osób w całej Europie
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe)
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i żywy kontakt z językiem angielskim
  • Kompleksowy system szkoleń

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • bony żywieniowe

No Limit Sp. z o.o.

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

Specjalista ds. Bezpieczeństwa, Sosnowiec