Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Teleinformatycznego (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

  • Poligonowa 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy zdarzeń w kontekście naruszeń bezpieczeństwa – analiza generowanych w systemach alarmów

  • analiza zdarzeń pod kątem potencjalnych naruszeń bezpieczeństwa

  • opracowanie rekomendacji organizacyjnych i technicznych mających na celu eliminacje wystąpienia w przyszłości określonych naruszeń bezpieczeństwa

  • nadzór nad wdrażaniem i przestrzeganiem polityk i procedur bezpieczeństwa

  • udział w przeprowadzaniu audytów i testów bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zapewnienia bezpieczeństwa teleinformatycznego lub 2-letnie i wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja, elektronika lub pokrewne)

  • znajomość technik ataków na systemy teleinformatyczne, metod wykrywania i reagowania na ataki

  • znajomość systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego (SIEM, IDS/IPS, DLP)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • gotowość do pracy w trybie zmianowym

Mile widziane

  • znajomość norm bezpieczeństwa informacji ISO 27001 i/lub NIST SP 800-171

  • umiejętność i doświadczenie w przeprowadzaniu testów penetracyjnych

To oferujemy

  • dostęp do najnowszych technologii

  • rozwój zawodowy poprzez współpracę z gronem Ekspertów w dziedzinie