Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Teleinformatycznego w Departamencie Informatyki

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rozwijaj się
    w najlepszym towarzystwie
    Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku
    ubezpieczeniowego i jedną z najszybciej
    rozwijających się firm w sektorze finansowym.
    Mamy już ponad milion klientów,
    ale wciąż stawiamy sobie ambitnie cele!
    Dlatego szukamy osób, które podobnie jak
    my nie boją sie wyzwań.

    Dołącz do nas jako:
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref. AN/SBT/IT/03.2018

    Czym się zajmujemy?

    Obejmujemy swoim działaniem obszar bezpieczeństwa teleinformatycznego Odpowiadamy za wdrożenie właściwych standardów niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa i ich właściwe, regularne przestrzeganie.

    Główne zadania to:

    • tworzenie strategii i polityki bezpieczeństwa IT
    • zapewnienie zgodności funkcjonowania procesów i systemów z ustanowionymi założeniami polityki bezpieczeństwa
    • nadzór i współtworzenie planów BCP / DRP
    • analiza zdarzeń i obsługa incydentów bezpieczeństwa IT
    • monitorowanie i przeprowadzanie kontroli funkcjonalnych z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego
    • przeprowadzanie zewnętrznych audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego
    • promowanie infosecurity culture oraz przeprowadzanie szkoleń z tego zakresu
    • identyfikacja, ocena oraz monitorowanie ryzyka w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego
    • nadzór i kontrole podwykonawców
    • wyznaczanie standardów i nadzór nad oprogramowaniem użytkownika końcowego EUC (End User Computing)
    • badanie zgodności, np. z NIST Cybersecurity Framework
    • wsparcie merytoryczne administratorów w obszarze bezpieczeństwa IT

    Szukamy osób, które:

    • posiadają wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    • mają doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z bezpieczeństwem IT
    • znają regulacje i normy z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego i ochrony informacji
    • nie są im obce zagadnienia związane z normami ISO 27001, 22301
    • mają doświadczenie we wdrażaniu i/lub utrzymaniu rozwiązań bezpieczeństwa takich jak: SIEM, DLP, PAM
    • mają doświadczenie w pracy z procedurami (przygotowywanie, opiniowanie, wdrażanie)
    • znają język angielski na poziomie komunikatywnym
    • potrafią komunikować się z biznesem i rozumieć jego potrzeby
    • chcą się rozwijać i dzielić wiedzą

    Mile widziane:

    • doświadczenie w branży finansowej lub ubezpieczeniowej
    • posiadanie certyfikacji, np.: CISM, CISA, CISSP, ISO27001 lub pokrewnych

    Oferujemy:

    STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA
    PAKIET MEDYCZNY
    DOFINANSOWANIE
    DO KARNETU
    SPORTOWEGO
    BEZPŁATNE ZAJĘCIA
    JĘZYKOWE

    SZKOLENIA
    PROGRAMY
    ROZWOJOWE
    SPOTKANIA
    INTEGRACYJNE
    PRESTIŻOWĄ
    LOKALIZACJĘ

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przysyłanie CV z numerem referencyjnym w tytule maila za pomocą przycisku Aplikuj. Zamiast pisać list motywacyjny odpowiedz sobie i nam na dwa pytania. Dlaczego chcesz u nas pracować? Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?

    W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U.2016.922 t.j. z późn. zm.)”.

    opisopisopisopis

    Jednocześnie, informujemy, iż:

    • Administratorem Państwa danych osobowych jest Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. ul. Gwiaździsta 62, 53-413 Wrocław, oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. ul. Gwiaździsta 62, 53-413 Wrocław.
    • Państwa dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych zbierane są na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.
    • Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
    • Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Więcej informacji o Grupie Ubezpieczeniowej Europa oraz o procesie rekrutacji znajdziesz na www.tueuropa.pl