Oferta pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Teleinformatycznego

Nest Bank S.A.

  • Wołoska 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w projektach prowadzonych w chmurach publicznych,

  • Projektowanie i rozwój bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych, w tym wyznaczanie standardów zgodnie z wymaganiami biznesowymi,

  • Udział w opracowaniu dokumentacji architektonicznej i analitycznej w zakresie bezpieczeństwa,

  • Optymalizacja architektury systemów informatycznych pod kątem bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych,

  • Prowadzenie monitoringu infrastruktury, sieci, systemów i usług teleinformatycznych w ujęciu rozwiązań chmurowych,

  • Obsługa zdarzeń naruszenia bezpieczeństwa - ich wstępna analiza, kategoryzowanie i raportowanie,

  • Zbieranie kluczowych informacji w analizowanych zdarzeniach, opisywanie ich na potrzeby procesu reagowania na incydenty,

  • Współpraca z innymi zespołami dbającymi o bezpieczeństwo i ciągłość działania usług.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w obszarze przynajmniej jednej z chmur publicznych (Azure, AWS, GCP), szczególnie na stanowisku związanym z projektowaniem i utrzymywaniem architektury bezpieczeństwa,

  • Doświadczenie w obszarze nadzoru i monitoringu infrastruktury teleinformatycznej,

  • Znajomość najlepszych praktyk w budowie i weryfikacji bezpieczeństwa rozwiązań teleinformatycznych w chmurze,

  • Umiejętność zabezpieczania aplikacji, środowiska w chmurze i on-prem,

  • Znajomość rozwiązań do monitoringu bezpieczeństwa,

  • Znajomość technologii bezpieczeństwa (AV, EDR, firewall, IDS/IPS, WAF, routery, przełączniki, rozwiązania do network forensics, sandbox, etc.).

Mile widziane

  • Certyfikaty branżowe w zakresie bezpieczeństwa i architektury rozwiązań chmurowych (np. GCP Professional Cloud Security Engineer, GCP Professional Cloud Architect, Azure Security Engineer, Azure Solutions Architect, itp.),

  • Certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa IT (np. CISSP, CEH, CISA, CISM, OSCP, itp.),

  • Znajomość technik ataków na systemy teleinformatyczne, sieci przemysłowe i ludzi (socjotechniki).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne